Sayac
Isparta’ya Neler Oluyor. Şimdide Öğretmenin Öğrencisine Tecavüz Şoku Yaşanıyor. | Haber akdeniz-Antalya-Adana-Hatay-Mersin-Burdur-K.Maraş-Osmaniye-Güncel-Ekonomi-Dünya-Magazin-Sağlık-Video-galeri-oyun-sağlık-kadın-portalı

Isparta’ya Neler Oluyor. Şimdide Öğretmenin Öğrencisine Tecavüz Şoku Yaşanıyor.

02.04.2012

456 Kişi Okumuş

0 Yorum

Isparta’ya Neler Oluyor. Şimdide Öğretmenin Öğrencisine Tecavüz Şoku Yaşanıyor.

Şarkikaraağaç Anadolu Lisesi’nde görev yaptığı dönemde, kız öğrencisi D.K.’ya tecavüz ettiği iddiasıyla tutuksuz yargılanan beden eğitimi öğretmeni Mehmet A., 3 yıl sonra tutuklandı.
ISPARTA’da Şarkikaraağaç Anadolu Lisesi’nde görev yaptığı dönemde, kız öğrencisi D.K.’ya tecavüz ettiği iddiasıyla tutuksuz yargılanan beden eğitimi öğretmeni Mehmet A., 3 yıl sonra tutuklandı.

Şarkikaraağaç Anadolu Lisesi’nde 2009 yılında görev yapan beden eğitimi öğretmeni Mehmet A., o dönem 16 yaşında olan öğrencisi D.K.’ya tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. Mehmet A., çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Hakkındaki soruşturma devam ettiği için açığa alınmayan Mehmet A.’nın, aynı yıl Isparta Güzelsanatlar ve Spor Lisesi’ne tayini çıktı.

Yalvaç Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden davanın geçen çarşamba günü yapılan duruşmasında mahkeme heyeti, Mehmet A.’nın tutuklanmasına karar verdi. Tutuklanma gerekçesi olarak İstanbul Adli Tıp Kurumu’nun D.K. ile ilgili gönderdiği sağlık raporu gösterildi. D.K.’nın ruhsal dengesinin bozulup- bozulmadığının tespit edilmesi amacıyla mahkeme tarafından istenen raporda, “Yapılan muayenede, D.K.’nın olaydan olumsuz etkilendiği” belirtildi.

Tutuklanan Mehmet A., Yalvaç Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu’na gönderildi. Mahkeme, tarafların savunmalarını yapmaları için duruşmayı 25 Nisan’a erteledi.

Kaynak: DHA

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz